Loading...

ONS DYNAMISCH TEAM

Je hebt een vraag of wenst meer informatie over een bepaald onderwerp, stuur ons dan een berichtje en wij helpen je graag verder.
 
Daan Vanhaecke
Praeses
praeses@gentsefarmakring.be
Lisa Bostyn
Vice
vice@gentsefarmakring.be
Charlotte Salens
Ab Actis
abactis@gentsefarmakring.be
Kevin Vandenbroucke
Penning
penning@gentsefarmakring.be
Aida Hinssen
Cultuur
cultuur@gentsefarmakring.be
Raf Dedeken
Cursus
cursus@gentsefarmakring.be
Britt Walravens
Cursus
cursus@gentsefarmakring.be
Emily Nassen
Feest
feest@gentsefarmakring.be
Sarah Smeulders
Feest
feest@gentsefarmakring.be
An Chen
Pers
pers@gentsefarmakring.be
Eden Delveaux
Pers
pers@gentsefarmakring.be
Elisabeth Ghekiere
PR
pr@gentsefarmakring.be
Margo Van Hoey
PR
pr@gentsefarmakring.be
Femke Eeckhoudt
PR
pr@gentsefarmakring.be
Axelle Braekman
Sport
sport@gentsefarmakring.be
Anne Stieltjes
Sport
sport@gentsefarmakring.be
Mathias Blontrock
Cantor
cantor@gentsefarmakring.be
Emma Gonzalves
Schachtentemmer
schachtentemmer@gentsefarmakring.be
Dries De Braekeleer
Zeden
zeden@gentsefarmakring.be
Vragen? Stuur ons een mailtje!