Loading...

ONS DYNAMISCH TEAM

Je hebt een vraag of wenst meer informatie over een bepaald onderwerp, stuur ons dan een berichtje en wij helpen je graag verder.
 
Jolien Baetsleer
Praeses
praeses@gentsefarmakring.be
Astrid Ooghe
Vice
vice@gentsefarmakring.be
Justine Kerkhove
Ab Actis
abactis@gentsefarmakring.be
Charles Gosselin
Penning
penning@gentsefarmakring.be
Charlotte Kerwyn
Cultuur
cultuur@gentsefarmakring.be
Oona Deman
Cursus
cursus@gentsefarmakring.be
Caitlin Goemaere
Cursus
cursus@gentsefarmakring.be
Jelle Lefevere
Feest
feest@gentsefarmakring.be
Erza Sahiti
Feest
feest@gentsefarmakring.be
Fauve Scheers
Pers
pers@gentsefarmakring.be
Amélie Vandenbroele
Pers
pers@gentsefarmakring.be
Miguel Steel
PR-EXTERN
pr@gentsefarmakring.be
Insa Vanderheyden
PR-EXTERN
pr@gentsefarmakring.be
Femke Dobbelaere
PR-EXTERN
pr@gentsefarmakring.be
Jasper Van de Perre
Sport
sport@gentsefarmakring.be
Nassar Barnoussi
Sport
sport@gentsefarmakring.be
Kaat-Renée Deforce
Cantor
cantor@gentsefarmakring.be
Yari Dehoucke
Schachtentemmer
schachtentemmer@gentsefarmakring.be
Jasper Van de Perre
Zeden
zeden@gentsefarmakring.be
Sagar Khulal
Pr-intern
pr-intern@gentsefarmakring.be
Kevin Vandenbroucke
Lustrum
lustrum@gentsefarmakring.be
Mathias Blontrock
Lustrum
lustrum@gentsefarmakring.be
Vragen? Stuur ons een mailtje!