Loading...

ONS DYNAMISCH TEAM

Je hebt een vraag of wenst meer informatie over een bepaald onderwerp, stuur ons dan een berichtje en wij helpen je graag verder.
 
Mathias Blontrock
Praeses
praeses@gentsefarmakring.be
Aida Hinssen
Vice
vice@gentsefarmakring.be
Charlotte Salens
Ab Actis
abactis@gentsefarmakring.be
Kevin Vandenbroucke
Penning
penning@gentsefarmakring.be
Jolien Baetsleer
Cultuur
cultuur@gentsefarmakring.be
Yari Dehoucke
Cursus
cursus@gentsefarmakring.be
Britt Walravens
Cursus
cursus@gentsefarmakring.be
Rann Beck
Feest
feest@gentsefarmakring.be
Laurens Derie
Feest
feest@gentsefarmakring.be
Yara Bleuzé
Pers
pers@gentsefarmakring.be
Steffi Van Goethem
Pers
pers@gentsefarmakring.be
Elisabeth Ghekiere
PR
pr@gentsefarmakring.be
Léna Kesio
PR
pr@gentsefarmakring.be
Anke Tamsin
PR
pr@gentsefarmakring.be
Amina Bostyn
Sport
sport@gentsefarmakring.be
Charles Gosselin
Sport
sport@gentsefarmakring.be
Emily Nassen
Cantor
cantor@gentsefarmakring.be
Axelle Braekman
Schachtentemmer
schachtentemmer@gentsefarmakring.be
Laurens Bulteel
Zeden
zeden@gentsefarmakring.be
An Chen
Pr-intern
pr-intern@gentsefarmakring.be
Vragen? Stuur ons een mailtje!